Wybrany wątek opinii

Bardzo ładna i pożyteczna inicjatywa. Z tym zwracaniem uwagi na osoby starsze czy potrzebujące to bywa różnie. Dotyczy to zwłaszcza osób przebywających na dworze. W domach bywa różnie, mam prawie 85 lat i nie mam nikogo a jeszcze nikt z sąsiadów nie zapytał mnie, czy mi czegoś nie potrzeba. Wprawdzie daję sobie jeszcze radę, ale byłoby miło gdyby ktoś zapytał.
Ewa.M. (2026.02.01)
@Ewa.M. - A czedoś Ci potrzeba? masz neta, dasz sobie radę!
(2026.02.01)
Oczywiście, że daję radę. Chodziło mi tylko o empatię ludzi, której nie zawsze się doświadcza. A internet - naturalnie że pomaga i dziwię się starszym ludziom, ze go nie używają.
Ewa.M. (2026.02.01)
Powrót do komentarzy