UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Oczywiście, że daję radę. Chodziło mi tylko o empatię ludzi, której nie zawsze się doświadcza. A internet - naturalnie że pomaga i dziwię się starszym ludziom, ze go nie używają.
Ewa.M.
Oczywiście, że daję radę. Chodziło mi tylko o empatię ludzi, której nie zawsze się doświadcza. A internet - naturalnie że pomaga i dziwię się starszym ludziom, ze go nie używają.
Ewa.M.