UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Oczywiście, że daję radę. Chodziło mi tylko o empatię ludzi, której nie zawsze się doświadcza. A internet - naturalnie że pomaga i dziwię się starszym ludziom, ze go nie używają.

Ewa.M.

Anuluj