UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

pamiętam, zimy były takie każdego roku i nikt nie biadolił, w szkole chłodno, zimna woda w kranach, nosiło się ciepłe skarpety, swetry ocieplane buty, po lekcjach sanki na górce, nikt nie zamarzł, nikt się nie skarżyl, jeszcze ludzie musieli w piecu napalić aby było ciepło, nie każdy miał centralne

iu

Anuluj