Wybrany wątek opinii

Ciekawe gdzie się podziali ci od od ocieplenia klimatu i płonącej planety? Wyjechali do ciepłych krajów?
Xdxd (2026.02.01)
@Xdxd - Rok temu w poprzednich latach zimy wogole nie bylo co najwyżej głeboka jesien a ta zima jest od 13 lat tak mroźna - tak klimat sie ociepla. Jesli dalej chcesz wierzyć w to że ziemia jest plaska a Kopernik nigdy nie istnial twoja sprawa.
(2026.02.01)
@Xdxd - Jak to gdzie się podziali. Zarabiają pieniądze za wystawienie namiotu. Zaraz owsiak sprzedażą krocie namioty dla tuska które kupił na Temu
(2026.02.01)
@Xdxd - Musimy cierpieć mrozy, żeby bogacze z krajów arabskich mieli trochę chłodniej.
(2026.02.01)
aleś ty głupi
(2026.02.03)
Powrót do komentarzy