Wybrany wątek opinii
Do moderacji
Odpowiedz
54
41
@Xdxd - Rok temu w poprzednich latach zimy wogole nie bylo co najwyżej głeboka jesien a ta zima jest od 13 lat tak mroźna - tak klimat sie ociepla. Jesli dalej chcesz wierzyć w to że ziemia jest plaska a Kopernik nigdy nie istnial twoja sprawa.
Do moderacji
Odpowiedz
26
8
@Xdxd - Jak to gdzie się podziali. Zarabiają pieniądze za wystawienie namiotu. Zaraz owsiak sprzedażą krocie namioty dla tuska które kupił na Temu
Do moderacji
Odpowiedz
4
18
@Xdxd - Musimy cierpieć mrozy, żeby bogacze z krajów arabskich mieli trochę chłodniej.
Do moderacji
Odpowiedz
3
4
aleś ty głupi
Do moderacji
Odpowiedz
0
0