Wybrany wątek opinii
A może by tak o odwołać lub zawiesić lekcje w szkołach? Jak dzieci mają tam dojechać?
Do moderacji
Odpowiedz
5
20
@CCC - Mają na pieszo chodzić jak ja w 1979 roku w zimie stulecia a po szkole sanki i łyżwy poszły w ruch !
Do moderacji
Odpowiedz
13
2
@CCC - Patrząc na dzisiejszą słabą psychicznie młodzież każdy powód czasem wymyślony a już psycholog bo dziecko ma stres ! W autobusie uczono mnie ustępować miejsca starszym a dziś dziecko robi wyścigi by zajać pierwsze miejsce i jeszcze rezerwuje innym... kto tak wychowuje dzieci ? Tu nie o złośliwość mi chodzi lecz logikę braku myślenia bo to nie adekwatnie działa, potem jest już tylko patologia....
Do moderacji
Odpowiedz
7
7
pamiętam, zimy były takie każdego roku i nikt nie biadolił, w szkole chłodno, zimna woda w kranach, nosiło się ciepłe skarpety, swetry ocieplane buty, po lekcjach sanki na górce, nikt nie zamarzł, nikt się nie skarżyl, jeszcze ludzie musieli w piecu napalić aby było ciepło, nie każdy miał centralne
Do moderacji
Odpowiedz
22
3
@CCC - i co jeszcze dwa tygodnie ferii za mało!!!!! do szkoły laba się skończyła!!!!!
Do moderacji
Odpowiedz
14
3
To, że Ty chodziłeś 40 lat temu nie znaczy, że kolejne pokolenia mają robić to samo
Do moderacji
Odpowiedz
2
16
Jak dzieci nie potrafią chodzić, to niech ich rodzice do szkoły przywiozą lub przyniosą, skoro teraz takie czasy.
Do moderacji
Odpowiedz
13
2
Ile jadu w Tobie! Nie masz dzieci? Czy jesteś zgorzkniałym, wredym starcem, którego wnuki omijają szerokim łukiem? Szkoły po 2 tygodniach będą wychodzone jak psiarnie idź posiedzieć tam z nimi, kilka tur po 45min w bezruchu.
Do moderacji
Odpowiedz
3
11
@........ - szkoły wychłodzone, a jak wyjeżdżasz na urlop też bierzesz dodatkowe wolne bo masz mieszkanie wychłodzone, co za bełkot i wymyślanie problemów, zostaw swoje dzieci w domu aby nie zamarzły w tych szkołach z centralnym ogrzewaniem, a najlepiej idź jutro do szkoły weź termometr i sprawdź jaka temperatura, czy ty sądzisz, że nauczyciele pozwolą na to aby dzieci marzły razem z nimi?
Do moderacji
Odpowiedz
16
2
@........ - Martwcie się o Dzieci a co mają powiedzieć ludzie, którzy muszą w raki mróz na dworzu pracować?????
Do moderacji
Odpowiedz
2
1