Wybrany wątek opinii

A może by tak o odwołać lub zawiesić lekcje w szkołach? Jak dzieci mają tam dojechać?
CCC (2026.02.01)
@CCC - Mają na pieszo chodzić jak ja w 1979 roku w zimie stulecia a po szkole sanki i łyżwy poszły w ruch !
(2026.02.01)
@CCC - Patrząc na dzisiejszą słabą psychicznie młodzież każdy powód czasem wymyślony a już psycholog bo dziecko ma stres ! W autobusie uczono mnie ustępować miejsca starszym a dziś dziecko robi wyścigi by zajać pierwsze miejsce i jeszcze rezerwuje innym... kto tak wychowuje dzieci ? Tu nie o złośliwość mi chodzi lecz logikę braku myślenia bo to nie adekwatnie działa, potem jest już tylko patologia....
(2026.02.01)
pamiętam, zimy były takie każdego roku i nikt nie biadolił, w szkole chłodno, zimna woda w kranach, nosiło się ciepłe skarpety, swetry ocieplane buty, po lekcjach sanki na górce, nikt nie zamarzł, nikt się nie skarżyl, jeszcze ludzie musieli w piecu napalić aby było ciepło, nie każdy miał centralne
iu (2026.02.01)
@CCC - i co jeszcze dwa tygodnie ferii za mało!!!!! do szkoły laba się skończyła!!!!!
(2026.02.01)
To, że Ty chodziłeś 40 lat temu nie znaczy, że kolejne pokolenia mają robić to samo
(2026.02.01)
Jak dzieci nie potrafią chodzić, to niech ich rodzice do szkoły przywiozą lub przyniosą, skoro teraz takie czasy.
(2026.02.01)
Ile jadu w Tobie! Nie masz dzieci? Czy jesteś zgorzkniałym, wredym starcem, którego wnuki omijają szerokim łukiem? Szkoły po 2 tygodniach będą wychodzone jak psiarnie idź posiedzieć tam z nimi, kilka tur po 45min w bezruchu.
........ (2026.02.01)
@........ - szkoły wychłodzone, a jak wyjeżdżasz na urlop też bierzesz dodatkowe wolne bo masz mieszkanie wychłodzone, co za bełkot i wymyślanie problemów, zostaw swoje dzieci w domu aby nie zamarzły w tych szkołach z centralnym ogrzewaniem, a najlepiej idź jutro do szkoły weź termometr i sprawdź jaka temperatura, czy ty sądzisz, że nauczyciele pozwolą na to aby dzieci marzły razem z nimi?
modi (2026.02.01)
@........ - Martwcie się o Dzieci a co mają powiedzieć ludzie, którzy muszą w raki mróz na dworzu pracować?????
(2026.02.03)
Powrót do komentarzy