UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Nie no spoko w mieście 122 tysie ludności, postawili jeden namiocik. Na centyralny placu. A ludzie na Zawadzie i na Warszawskim Prazedmiweściu, tudzież Nad Jarem nie marzną? Serio? proqizorka zrobilim co moiglim!!!!!

Erich

Anuluj