UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Nie no spoko w mieście 122 tysie ludności, postawili jeden namiocik. Na centyralny placu. A ludzie na Zawadzie i na Warszawskim Prazedmiweściu, tudzież Nad Jarem nie marzną? Serio? proqizorka zrobilim co moiglim!!!!!
Erich