A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
Ładnie pięknie to brzmi w art. a jak zadzwonisz na 112 to najpierw musisz przejść test tysiąca pytań... i się zastanowić czy napewno chcesz to zgłosić, bo najlepiej to jak byś sam pomógł - ale w art. tak ładnie to napisane.
ooo Informacja Turystyczna!
Ewa M. dasz sobie radę możesz przez internet to co ci potrzeba zamówić bo bystra jesteś babcie w twoim wieku to całymi dniami w kościele siedzą
Jak dzieci nie potrafią chodzić, to niech ich rodzice do szkoły przywiozą lub przyniosą, skoro teraz takie czasy.
Głupota naszych włodarzy mnie poraża. Jaki jest koszt tego cyrku?
pogadaj z ręką
Warto wychodząc wziąć w woreczek kaszę dla ptaków, które spod śniegu i lodu niczego nie zdołają wyszukać. Chleb też jest dobrym jedzeniem i nie jest prawdą, że szkodzi ptakom. Nie jest najkorzystniejszy, gdyby ptaki TYLKO nim się posilały. Jeśli stanowi wzbogacenie diety lub okresowo jest jedynym dostępnym pożywieniem - jest jak najbardziej w porządku. Stałocieplne zwierzęta muszą wytworzyć ciepło ogrzewające ich ciało, więc niezależnie z jakiego pożywienia zaczerpną energii, ratuje ona im życie. Pokruszony chleb, kasza gryczana, płatki owsiane - podziel się tą szansą na życie z ptakami.
Ile jadu w Tobie! Nie masz dzieci? Czy jesteś zgorzkniałym, wredym starcem, którego wnuki omijają szerokim łukiem? Szkoły po 2 tygodniach będą wychodzone jak psiarnie idź posiedzieć tam z nimi, kilka tur po 45min w bezruchu.
@........ - szkoły wychłodzone, a jak wyjeżdżasz na urlop też bierzesz dodatkowe wolne bo masz mieszkanie wychłodzone, co za bełkot i wymyślanie problemów, zostaw swoje dzieci w domu aby nie zamarzły w tych szkołach z centralnym ogrzewaniem, a najlepiej idź jutro do szkoły weź termometr i sprawdź jaka temperatura, czy ty sądzisz, że nauczyciele pozwolą na to aby dzieci marzły razem z nimi?
@Stańczyk Elbląśki - Od tygodnia masz -15?