63
01.02.2026

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
Wspaniały pomysł. Brawo. Kilka takich namiotów powinno funkcjonować w mieście podczas mrozów. A my sami pamiętajmy, by wtedy wychodzić z domu po zjedzeniu lub wypiciu czegoś ciepłego. Byle do wiosny.
:)) (2026.02.01)
Według teorii Rafaella - tu nie ma żartów ziemia PLONIE !... a gdzie pseudo ekolodzy co się przyklejali do asfaltu PO to żeby utrudniać normalnym ludziom życie. ?... mróz POgonił ?... policja nie dawała rady a mróz se poradził.
(2026.02.01)
@Unsere - To ja też o tym słyszałem. To było w programach popularnonaukowych. Lokalne ochłodzenie. Już ubiegłe lato było słabe.
też słyszałem (2026.02.01)
Puste stoły gości brak - dajcie zdjęcia jak przybędą zacni goście na ten skromny poczęstunek.... zamiast zrobić chociaż po kanapce na osobę... Nie ma w kasie miejskiej nawet tysiąc złotych na taki wypadek..... wszystko przepuszczone ?
(2026.02.01)

info

4  
  12
Wszyscy którzy przyklejali się do asfaltu mają teraz pole do popisu językami mogą się przyklejać do asfaltu natura dała darmowe możliwości.
Waldimir (2026.02.01)
taki namiot powinien stać przy dworcu PKP !
(2026.02.01)

info

10  
  4
@Stańczyk Elbląśki - Wciąż uwłaczasz Stańczykowi. Smutna to prawda o narodzie.
(2026.02.01)
@Nord big - Do płaskoziemców to nie trafia, szkoda fatygi.
(2026.02.01)
@Xdxd - Jak to gdzie się podziali. Zarabiają pieniądze za wystawienie namiotu. Zaraz owsiak sprzedażą krocie namioty dla tuska które kupił na Temu
(2026.02.01)
A może by tak o odwołać lub zawiesić lekcje w szkołach? Jak dzieci mają tam dojechać?
CCC (2026.02.01)