A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
Wspaniały pomysł. Brawo. Kilka takich namiotów powinno funkcjonować w mieście podczas mrozów. A my sami pamiętajmy, by wtedy wychodzić z domu po zjedzeniu lub wypiciu czegoś ciepłego. Byle do wiosny.
Według teorii Rafaella - tu nie ma żartów ziemia PLONIE !... a gdzie pseudo ekolodzy co się przyklejali do asfaltu PO to żeby utrudniać normalnym ludziom życie. ?... mróz POgonił ?... policja nie dawała rady a mróz se poradził.
@Unsere - To ja też o tym słyszałem. To było w programach popularnonaukowych. Lokalne ochłodzenie. Już ubiegłe lato było słabe.
Puste stoły gości brak - dajcie zdjęcia jak przybędą zacni goście na ten skromny poczęstunek.... zamiast zrobić chociaż po kanapce na osobę... Nie ma w kasie miejskiej nawet tysiąc złotych na taki wypadek..... wszystko przepuszczone ?
Wszyscy którzy przyklejali się do asfaltu mają teraz pole do popisu językami mogą się przyklejać do asfaltu natura dała darmowe możliwości.
taki namiot powinien stać przy dworcu PKP !
@Stańczyk Elbląśki - Wciąż uwłaczasz Stańczykowi. Smutna to prawda o narodzie.
@Nord big - Do płaskoziemców to nie trafia, szkoda fatygi.
@Xdxd - Jak to gdzie się podziali. Zarabiają pieniądze za wystawienie namiotu. Zaraz owsiak sprzedażą krocie namioty dla tuska które kupił na Temu
A może by tak o odwołać lub zawiesić lekcje w szkołach? Jak dzieci mają tam dojechać?