UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Wspaniały pomysł. Brawo. Kilka takich namiotów powinno funkcjonować w mieście podczas mrozów. A my sami pamiętajmy, by wtedy wychodzić z domu po zjedzeniu lub wypiciu czegoś ciepłego. Byle do wiosny.
:))
Wspaniały pomysł. Brawo. Kilka takich namiotów powinno funkcjonować w mieście podczas mrozów. A my sami pamiętajmy, by wtedy wychodzić z domu po zjedzeniu lub wypiciu czegoś ciepłego. Byle do wiosny.
:))