UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Puste stoły gości brak - dajcie zdjęcia jak przybędą zacni goście na ten skromny poczęstunek.... zamiast zrobić chociaż po kanapce na osobę... Nie ma w kasie miejskiej nawet tysiąc złotych na taki wypadek..... wszystko przepuszczone ?


Anuluj