UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Puste stoły gości brak - dajcie zdjęcia jak przybędą zacni goście na ten skromny poczęstunek.... zamiast zrobić chociaż po kanapce na osobę... Nie ma w kasie miejskiej nawet tysiąc złotych na taki wypadek..... wszystko przepuszczone ?