Wybrany wątek opinii

Wspaniały pomysł. Brawo. Kilka takich namiotów powinno funkcjonować w mieście podczas mrozów. A my sami pamiętajmy, by wtedy wychodzić z domu po zjedzeniu lub wypiciu czegoś ciepłego. Byle do wiosny.
:)) (2026.02.01)
@:)) - Nie przesadzajmy, to nie Syberia, miasto, ludzie, sklepy, kawiarnie, komunikacja miejska kto niby ma zamarznąć bez śniadania? Sensacja bo zima wróciła taka jak była kiedyś i nikt nie marudził. Dzieci pół do zachodu słońca albo dłużej na sankach i nie zamarzły.
modi (2026.02.01)
Powrót do komentarzy