Wybrany wątek opinii

Straż pożarna, bravo chłopaki. A co robi Sztab Kryzysowy przy UM w Elblągu ? Aaaa no nic. Już od conajmniej tygodnia powinny na mieście stać koksowniki, ale ich nie ma. Olsztyn zajumał ?
Stańczyk Elbląśki (2026.02.01)
@Stańczyk Elbląśki - Wciąż uwłaczasz Stańczykowi. Smutna to prawda o narodzie.
(2026.02.01)
@Stańczyk Elbląśki - Od tygodnia masz -15?
KapitanSzyderca (2026.02.01)
Powrót do komentarzy