Wybrany wątek opinii
Straż pożarna, bravo chłopaki. A co robi Sztab Kryzysowy przy UM w Elblągu ? Aaaa no nic. Już od conajmniej tygodnia powinny na mieście stać koksowniki, ale ich nie ma. Olsztyn zajumał ?
Do moderacji
Odpowiedz
34
22
@Stańczyk Elbląśki - Wciąż uwłaczasz Stańczykowi. Smutna to prawda o narodzie.
Do moderacji
Odpowiedz
3
2
@Stańczyk Elbląśki - Od tygodnia masz -15?
Do moderacji
Odpowiedz
3
1