Wybrany wątek opinii

Naukowcy np. Żarkowa od lat mówili, że na lata 26-40 nadchodzi mała epoka lodowcowa i będą u nas zimy w okolicy minus 40
Unsere (2026.02.01)
@Unsere - To ja też o tym słyszałem. To było w programach popularnonaukowych. Lokalne ochłodzenie. Już ubiegłe lato było słabe.
też słyszałem (2026.02.01)
@Unsere - Serio?Gdzie o tym poczytać?
(2026.02.01)
Powrót do komentarzy