Wybrany wątek opinii
Naukowcy np. Żarkowa od lat mówili, że na lata 26-40 nadchodzi mała epoka lodowcowa i będą u nas zimy w okolicy minus 40
Do moderacji
Odpowiedz
16
4
@Unsere - To ja też o tym słyszałem. To było w programach popularnonaukowych. Lokalne ochłodzenie. Już ubiegłe lato było słabe.
Do moderacji
Odpowiedz
3
3
@Unsere - Serio?Gdzie o tym poczytać?
Do moderacji
Odpowiedz
0
2