UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Puste stoły gości brak - dajcie zdjęcia jak przybędą zacni goście na ten skromny poczęstunek.... zamiast zrobić chociaż po kanapce na osobę... Nie ma w kasie miejskiej nawet tysiąc złotych na taki wypadek..... wszystko przepuszczone ?