53
30.01.2026

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
@okoniowaty - Czerwona fala trwa w tym mieście od wyzwolenia w 1945.
Czerwone miasto depresji (2026.01.31)
Zielona fala tak, ale między skrzyżowaniami fotoradary. ulica płk Dąbka to tor wyścigowy. najbardziej domagają się zielonej fali ci którzy z przepisami są na bakier i kultury nie mają.
Kierowca codzienny (2026.01.31)

info

0  
  1
W ostatnich latach w elblagu przybylo duzo samochodow i faktycznie gorzej sie jezdzi, ale tragedii nie ma. zapraszam do wiekszch miast poznan, lodz, wroclaw. wiekszy problem niz zielona fala to brak miejsc parkingowych I dziurawe ulice.
(2026.01.31)

info

0  
  0
Zielona fala to możliwość dla władz miasta ustawienia na właściwe czasu oczekiwania na zielone dla pieszych. Od lat na zielone czeka się np. baaardzooo długo przy sądzie (większość z tego powodu przebiega na czerwonym) i też Grunwaldzka róg z Lotnicza ze dwie zmiany dla samochodów trzeba przeczekać, zanim jest zielone dla pieszych. Nie róbcie też tak (jak przy dworcu... ), że gdy jezdnie oddziela wysepka, to dzielicie pokazanie się zielonego na dwie tury, czyli czeka się 2 razy, żeby przejść na drugą stronę chodnika. Wnoszę o poprawienie "zielonej fali" dla pieszych - tym samym i dla rowerzystów. A potem zdziwienie, że hulajnogi rozliczane na minuty tak przekraczają prędkość. Jak postoi 3 minuty na przejściu, to potem daje ile mocy wlezie.
czerwona fala (2026.01.31)

info

2  
  0
A wiesz, że jesteś tendencyjnym, nudnym, smutnym pisiorkiem?
KapitanSzyderca (2026.01.31)
W którym miejscu Brzeska przecina się z Płk. Dąbka??? Na pewno o Elbląg chodzi?
KapitanSzyderca (2026.01.31)
@śmiechnasali - Jak to po elbląsku jeden wielki układzik.
(2026.01.31)
Ktoś może wskazać gdzie niby ta zielona fala już działa? Na Bema czy Dąbka trzeba prędkość przekraczać, żeby się zmieścić i nie stać na każdych światłach. Tytuł artykułu mylący, powinno być - rozpoczynają prace nad pierwszą zieloną falą w mieście.
Nie Ma Fal (2026.01.31)
@okoniowaty - Śliwa by zrobił porzadek ale chyba w WC
(2026.01.31)
@Brawo Emblongi - Frombork czeka na ciebie
(2026.01.31)