Wybrany wątek opinii

Czekamy na motorki 300/godzinę.
(2026.01.30)
Ktoś może wskazać gdzie niby ta zielona fala już działa? Na Bema czy Dąbka trzeba prędkość przekraczać, żeby się zmieścić i nie stać na każdych światłach. Tytuł artykułu mylący, powinno być - rozpoczynają prace nad pierwszą zieloną falą w mieście.
Nie Ma Fal (2026.01.31)
Powrót do komentarzy