Wybrany wątek opinii
Czekamy na motorki 300/godzinę.
Do moderacji
Odpowiedz
18
10
Ktoś może wskazać gdzie niby ta zielona fala już działa? Na Bema czy Dąbka trzeba prędkość przekraczać, żeby się zmieścić i nie stać na każdych światłach. Tytuł artykułu mylący, powinno być - rozpoczynają prace nad pierwszą zieloną falą w mieście.
Do moderacji
Odpowiedz
0
0