53
30.01.2026

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
Dlaczego nie można zainstalować odliczania sekundowego przy dojezdzaniu do skrzyżowania tak żeby trafić na zielone?Kto jeździ po Polsce to spotkał się z takim systemem. Super sprawa!!!
Kierowca busa (2026.02.01)

info

0  
  0
Czekaj tatka latka obietnica każdego prezydenta Elbląga.
(2026.02.01)

info

1  
  1
nie zmieniajcie czerwonej fali było już tak pięknie
(2026.02.01)

info

0  
  0