A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
Dlaczego nie można zainstalować odliczania sekundowego przy dojezdzaniu do skrzyżowania tak żeby trafić na zielone?Kto jeździ po Polsce to spotkał się z takim systemem. Super sprawa!!!
Czekaj tatka latka obietnica każdego prezydenta Elbląga.
nie zmieniajcie czerwonej fali było już tak pięknie