UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

W ostatnich latach w elblagu przybylo duzo samochodow i faktycznie gorzej sie jezdzi, ale tragedii nie ma. zapraszam do wiekszch miast poznan, lodz, wroclaw. wiekszy problem niz zielona fala to brak miejsc parkingowych I dziurawe ulice.


Anuluj