Wybrany wątek opinii

o tej zielonej fali to mówi się od prezydentury Pana Słoniny, i jakoś wychodzi czerwona fala, może od koloru barw politycznych Pana Nowaka (jak i Pana Słoniny) który przez wiele lat odpowiadał za infrastrukturę w mieście
okoniowaty (2026.01.30)
@okoniowaty - Już wymiotować się chce tymi obiecankami. Cóż szkodzi obiecać, prawda? Ale widocznie wystarczy, by dostać się do Urzędu Marszałkowskiego jak pewien członek PO, od siest w parku.
Brawo Emblongi (2026.01.30)
@okoniowaty - Czerwona fala trwa w tym mieście od wyzwolenia w 1945.
Czerwone miasto depresji (2026.01.31)
@okoniowaty - Śliwa by zrobił porzadek ale chyba w WC
(2026.01.31)
@Brawo Emblongi - Frombork czeka na ciebie
(2026.01.31)
Powrót do komentarzy