UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Zielona fala to możliwość dla władz miasta ustawienia na właściwe czasu oczekiwania na zielone dla pieszych. Od lat na zielone czeka się np. baaardzooo długo przy sądzie (większość z tego powodu przebiega na czerwonym) i też Grunwaldzka róg z Lotnicza ze dwie zmiany dla samochodów trzeba przeczekać, zanim jest zielone dla pieszych. Nie róbcie też tak (jak przy dworcu... ), że gdy jezdnie oddziela wysepka, to dzielicie pokazanie się zielonego na dwie tury, czyli czeka się 2 razy, żeby przejść na drugą stronę chodnika. Wnoszę o poprawienie "zielonej fali" dla pieszych - tym samym i dla rowerzystów. A potem zdziwienie, że hulajnogi rozliczane na minuty tak przekraczają prędkość. Jak postoi 3 minuty na przejściu, to potem daje ile mocy wlezie.

czerwona fala