Wybrany wątek opinii

Ktoś ze znajomych weźmie kasę za projekt a będzie gorzej niż teraz.
śmiechnasali (2026.01.30)
@śmiechnasali - Jak to po elbląsku jeden wielki układzik.
(2026.01.31)
Powrót do komentarzy