53
30.01.2026

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
Kiedy będą sekundniki ?
Fredek. (2026.01.30)

info

1  
  0
Wy nawet na Ogólnej nie potraficie zrobić zielonej fali, a Ogólna nie łączy się z żadną ulicą na której jest ciąg świateł! Dopiero Płk. Dąbka jest jedyną ulicą gdzie w ciągu są inne światła.
sratata (2026.01.30)

info

2  
  1
Kiedy niby na Bema jest zielona fala? Jeżdżę tam codziennie i stoi się na każdym skrzyżowaniu, bo akurat jak się dojedzie to gaśnie zielone.
Marian89 (2026.01.30)
@Marian89 - Jak sobie włączą bomby to mają zieloną falę. Przecież ten artykuł jest o niczym. Chodzi o to aby odwrócić uwagę od totalnego nieudacznictwa obecnej władzy....
(2026.01.30)
ci specjaliści od zielonej fali to jak WOSP, uzdrawiają, usprawniające, ratują, bedzie lepiej i lepiej a jest gorzej i jeszcze gorzej co roku jest gorzej
ivcc (2026.01.30)

info

5  
  1
Zielona fala to była w 1985 roku kiedy do cywila wychodziłem a wy narzekające dzieciaki nie ma nic do zaimponowania po za narzekaniem ! Wszystko wam się należy, wszystko musi być a nic nigdy od siebie nie daliście bo nie macie jaj.
(2026.01.30)

info

2  
  0
Kierowcy Elbląga, cieszą się z inicjatywy Władz Miasta odnośnie zielonej fali. Miejsze zanieczyszczenie środowiska i płynniejszy ruch pojazdów na ulicach.
Kondek (2026.01.30)

info

1  
  1
O zielonej fali najlepiej porozmawiać z Lonią.
(2026.01.31)

info

0  
  0
Ciężkie miasto do jazdy, troszkę denerwujące :D
Lisex69 (2026.01.31)

info

2  
  0
Więcej zielonej fali dla pieszych. Jest beznadziejnie, człowiek nie zdąży przejść z jednej strony ulicy na drugą, bo światła są tak ustawione, że nie zdąży się przejść tylko trzeba stać między jezdniami, na torach tramwajowych, w smrodzie, hałasie. Chyba ludziom w samochodach jest łatwiej poczekać, bo siedzą w aucie, nic im na głowy nie pada, nie wieje, mają ciepło, nie trzymają zakupów w rękach, nie stoją z laską czy kulami lub z małymi dziećmi. Przejęcia tzw. dwuetapowe są beznadziejne dla pieszych, a jest ich coraz więcej👎👎👎👎
(2026.01.31)

info

3  
  0