Wybrany wątek opinii

Skrzyżowanie Brzeskiej z Płk. Dąbka lewoskręt w stronę Cerfura 3 samochody przejadą, a 6 już nie. Skrzyżowanie niby monitorowane co miało kontrolować ilość aut i przełączanie sygnalizacji.
(2026.01.30)
W którym miejscu Brzeska przecina się z Płk. Dąbka??? Na pewno o Elbląg chodzi?
KapitanSzyderca (2026.01.31)
Powrót do komentarzy