UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Ktoś może wskazać gdzie niby ta zielona fala już działa? Na Bema czy Dąbka trzeba prędkość przekraczać, żeby się zmieścić i nie stać na każdych światłach. Tytuł artykułu mylący, powinno być - rozpoczynają prace nad pierwszą zieloną falą w mieście.
Nie Ma Fal