60
29.01.2026

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
@JędrekGuzio - "Widzę drogi wyznawco pisu". Pan chyba naprawdę jesteś starszym człowiekiem. Proponuję przeczytać jeszcze raz do kogo adresowany był tamten wpis. Porzadni ludzie powinni się trzymać razem
Razem przeciw pis i kk (2026.01.30)
@Nie szanuje bandytów - Jednak potwierdzasz, że niestety tak jak wielu innych wyznawców o poglądach podobnych do Twoich, masz bardzo duże problemy czytania ze zrozumieniem. Dlatego zaprzestanę już pisać bo niezdrowo się podniecasz co może skutkować negatywnymi skutkami. A jak już pisałem mogę się nie zgadzać z cudzymi poglądami ale w przeciwieństwie do Ciebie szanuję wszystkich. Pozdrawiam serdecznie.
JędrekGuzio (2026.01.30)
Czy taki medal nie powinien dać uhonorowanych z 500 zł do biednej emerytury? To miałoby znaczenie dla tych ludzi. Doceniałoby trwałość związku.... Tylko tym co się w polityce zasłużyli dają medale... i kasę za nie. Kto jest za?
40 lat w związku (2026.01.30)

info

2  
  0
@Nie szanuje bandytów - Myślisz że starsi ludzie głosują na PiS? HaHaHa.... mam 61 i w życiu na nich nie zagłosuję...
pitupitu (2026.01.30)
Ten medal jest zbyteczny. Kolejny z którym dzieci lub wnuki nie wiedzą co zrobić. Wiem z doświadczenia.
Emel (2026.01.30)
@Emel - Gdyby to nie był kawałek odlewu - jak za komuny - ale tych 500 wspomnianych złotych dla 2 starszych osób. Nawet z szacunku dla nich. To to byłoby coś!
Mieszkaniec Elbląga (2026.01.30)
Dziwne, że Ratusz Elbląga nie potrafi wyszukać małżeńst z długim stażem pożycia. To plama na urzędnikach podległuch Prezydentowi Miasta.
Kondek (2026.01.30)

info

1  
  2
Naprawdę??!!!! Ile w Polsce jest takich par? Nie sądzę, żeby było ich codziennie po kilkanaście, że nikt się nie może wyrobić, mam wrażenie że to po prostu opieszałość jak w przypadku wielu innych spraw
(2026.01.31)

info

0  
  0
Takiego sobie wybraliście prezydenta i takiego macie więc teraz proszę nie narzekać
Yaro (2026.01.31)

info

1  
  0
Tez zlozylam rodzicom wniosek w styczniu zeszlego roku, minelo 16 miesiecy i nadal czekamy na jakakolwiek onformację.
Joanna W (2026.05.21)

info

0  
  0