A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
@JędrekGuzio - "Widzę drogi wyznawco pisu". Pan chyba naprawdę jesteś starszym człowiekiem. Proponuję przeczytać jeszcze raz do kogo adresowany był tamten wpis. Porzadni ludzie powinni się trzymać razem
@Nie szanuje bandytów - Jednak potwierdzasz, że niestety tak jak wielu innych wyznawców o poglądach podobnych do Twoich, masz bardzo duże problemy czytania ze zrozumieniem. Dlatego zaprzestanę już pisać bo niezdrowo się podniecasz co może skutkować negatywnymi skutkami. A jak już pisałem mogę się nie zgadzać z cudzymi poglądami ale w przeciwieństwie do Ciebie szanuję wszystkich. Pozdrawiam serdecznie.
Czy taki medal nie powinien dać uhonorowanych z 500 zł do biednej emerytury? To miałoby znaczenie dla tych ludzi. Doceniałoby trwałość związku.... Tylko tym co się w polityce zasłużyli dają medale... i kasę za nie. Kto jest za?
@Nie szanuje bandytów - Myślisz że starsi ludzie głosują na PiS? HaHaHa.... mam 61 i w życiu na nich nie zagłosuję...
Ten medal jest zbyteczny. Kolejny z którym dzieci lub wnuki nie wiedzą co zrobić. Wiem z doświadczenia.
@Emel - Gdyby to nie był kawałek odlewu - jak za komuny - ale tych 500 wspomnianych złotych dla 2 starszych osób. Nawet z szacunku dla nich. To to byłoby coś!
Dziwne, że Ratusz Elbląga nie potrafi wyszukać małżeńst z długim stażem pożycia. To plama na urzędnikach podległuch Prezydentowi Miasta.
Naprawdę??!!!! Ile w Polsce jest takich par? Nie sądzę, żeby było ich codziennie po kilkanaście, że nikt się nie może wyrobić, mam wrażenie że to po prostu opieszałość jak w przypadku wielu innych spraw
Takiego sobie wybraliście prezydenta i takiego macie więc teraz proszę nie narzekać
Tez zlozylam rodzicom wniosek w styczniu zeszlego roku, minelo 16 miesiecy i nadal czekamy na jakakolwiek onformację.