A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
"od ponad 65 lat stanowi wyraz uznania Rzeczypospolitej Polskiej" - tak? 65 lat temu to nie było Rzeczypospolitej, tylko komuszo-sowiecka okupacja.
Zamiast medalu to finansowe wsparcie w nagrodę by się przydało
Jak zwykle blokada komentarzy. Idzcie wy w CH....
Szybciej ułaskawi kibola od maczety niż normalnych ludzi uczciwie pracujących przez całe życie!
@Jar56 - ale nie było trampków i karolków z historią alfonsów i kiboli
Wstyd dla tego KATOlickiego kraju i tzw. prezydenta tego i poprzedniego.
Niestety nie wyrwą zęba na NFZ kaza płacić za prześwietlenie, znieczulenie i wyrwanie lub dadzą receptę na antybiotyk którego nie wykupisz bo brak nocnych aptek w Elblągu najbliższą mamy chyba w Gdańsku. Prezydent-buldozer dal ciała i się ośmieszył
A ja wam mówię nie żeńta się bo te zajadłe baby was wykończą. Ja szczęśliwy już kilka lat po rozwodzie bez koszmarnego balastu. W małżeństwie tylko kłótnie i darcie ryja a teraz spokój ducha i wolność. One po zawarciu małżeństwa uważają że mają dożywotni abonament na rujnowanie życia swoim partnerom wylewając swoje wieczne frustrację. Nigdy więcej.
@bra - Ja nie szanuje ludzi którzy ściskają się z bandytami z grup przestępczych.
@bra - Nie szanuje człowieka który współpracuje z organizacjami przestępczymi. Jakbyście orangutana wybrali to też byście przed nim na kolana padali jak przed bestią?