Wybrany wątek opinii
Weryfikują urzędy, które wnioski przyjmują. Po co kolejna weryfikacja wydłużająca przyznanie. A gdyby nawet wkradł się jakiś błąd, to cóż by się stało. Ten medal to tylko pamiątka.
Do moderacji
Odpowiedz
23
4
Ten medal jest zbyteczny. Kolejny z którym dzieci lub wnuki nie wiedzą co zrobić. Wiem z doświadczenia.
Do moderacji
Odpowiedz
2
1
@Emel - Gdyby to nie był kawałek odlewu - jak za komuny - ale tych 500 wspomnianych złotych dla 2 starszych osób. Nawet z szacunku dla nich. To to byłoby coś!
Do moderacji
Odpowiedz
1
1