UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
@Nie szanuje bandytów - Jednak potwierdzasz, że niestety tak jak wielu innych wyznawców o poglądach podobnych do Twoich, masz bardzo duże problemy czytania ze zrozumieniem. Dlatego zaprzestanę już pisać bo niezdrowo się podniecasz co może skutkować negatywnymi skutkami. A jak już pisałem mogę się nie zgadzać z cudzymi poglądami ale w przeciwieństwie do Ciebie szanuję wszystkich. Pozdrawiam serdecznie.
JędrekGuzio