UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

@JędrekGuzio - "Widzę drogi wyznawco pisu". Pan chyba naprawdę jesteś starszym człowiekiem. Proponuję przeczytać jeszcze raz do kogo adresowany był tamten wpis. Porzadni ludzie powinni się trzymać razem

Razem przeciw pis i kk