UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Czy taki medal nie powinien dać uhonorowanych z 500 zł do biednej emerytury? To miałoby znaczenie dla tych ludzi. Doceniałoby trwałość związku.... Tylko tym co się w polityce zasłużyli dają medale... i kasę za nie. Kto jest za?

40 lat w związku

Anuluj