UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Czy taki medal nie powinien dać uhonorowanych z 500 zł do biednej emerytury? To miałoby znaczenie dla tych ludzi. Doceniałoby trwałość związku.... Tylko tym co się w polityce zasłużyli dają medale... i kasę za nie. Kto jest za?
40 lat w związku