UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

@Nie szanuje bandytów - Myślisz że starsi ludzie głosują na PiS? HaHaHa.... mam 61 i w życiu na nich nie zagłosuję...

pitupitu

Anuluj