UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Czy taki medal nie powinien dać uhonorowanych z 500 zł do biednej emerytury? To miałoby znaczenie dla tych ludzi. Doceniałoby trwałość związku.... Tylko tym co się w polityce zasłużyli dają medale... i kasę za nie. Kto jest za?

40 lat w związku