UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
@JędrekGuzio - "Widzę drogi wyznawco pisu". Pan chyba naprawdę jesteś starszym człowiekiem. Proponuję przeczytać jeszcze raz do kogo adresowany był tamten wpis. Porzadni ludzie powinni się trzymać razem
Razem przeciw pis i kk