UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

@JędrekGuzio - "Widzę drogi wyznawco pisu". Pan chyba naprawdę jesteś starszym człowiekiem. Proponuję przeczytać jeszcze raz do kogo adresowany był tamten wpis. Porzadni ludzie powinni się trzymać razem

Razem przeciw pis i kk

Anuluj