UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

@Emel - Gdyby to nie był kawałek odlewu - jak za komuny - ale tych 500 wspomnianych złotych dla 2 starszych osób. Nawet z szacunku dla nich. To to byłoby coś!

Mieszkaniec Elbląga

Anuluj