UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
@Emel - Gdyby to nie był kawałek odlewu - jak za komuny - ale tych 500 wspomnianych złotych dla 2 starszych osób. Nawet z szacunku dla nich. To to byłoby coś!
Mieszkaniec Elbląga
@Emel - Gdyby to nie był kawałek odlewu - jak za komuny - ale tych 500 wspomnianych złotych dla 2 starszych osób. Nawet z szacunku dla nich. To to byłoby coś!
Mieszkaniec Elbląga