UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Dziwne, że Ratusz Elbląga nie potrafi wyszukać małżeńst z długim stażem pożycia. To plama na urzędnikach podległuch Prezydentowi Miasta.
Kondek
Dziwne, że Ratusz Elbląga nie potrafi wyszukać małżeńst z długim stażem pożycia. To plama na urzędnikach podległuch Prezydentowi Miasta.
Kondek