UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Dziwne, że Ratusz Elbląga nie potrafi wyszukać małżeńst z długim stażem pożycia. To plama na urzędnikach podległuch Prezydentowi Miasta.

Kondek

Anuluj