34
27.01.2026

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
@sieczka - Zapisz się do pis. Nie będziesz musiał nawet chodzić do roboty żeby brać pensję.
Eden dla pisiorów (2026.01.27)
@sieczka - Panie "sieczka w głowie" (to przawda} do nissana to trzeba udać się do RTS tam znajdziesz rozmówców, nie wiem czy oni będą chcieli z tobą rozmawiać.
(2026.01.27)
@Elblazaninnn - Te "dno i wodorosty" to twoja sytuacja życiowa, ale z takimi kompetencjami jak znajomość języka polskiego to nic nie dziwi.
(2026.01.27)
@Elblazaninnn - Jakich tu chcesz inwestorów ściągnąć do kraju który od kilku lat ma najdroższy prąd w Europie a koszty pracy sa wyższe niż w innych krajach Europy wschodniej ?
Tak nas pislamy urządziły (2026.01.27)
Opowiedz o swoim zyciu, chetnie poczytamy, nie oceniaj kogos kogo nie znasz, mama nie uczyla??? Widac nie, kultury kompletnie brak!
Elblazaninnn (2026.01.27)
@sieczka - Pismany wygonił inwestorów z Polski a ty teraz żądasz od jakiegoś nissana żeby Ci pracę załatwił? Ale cie republika zepsuła
Żałosne (2026.01.27)
@Eden dla pisiorów - Ooo. Widzę że takiej patologii w pisie było więcej
Szarańcza + (2026.01.27)
W Ustce pisowski sopowiec zabił dziecko nożem. W Radomiu ksiądz siekiera zabił a następnie podpalił zwłoki. W Elblągu 10 tygodniowa dziewczynka połamana przez rodziców. Co się porobiło z tymi ludźmi
Gdzie my k... żyjemy? (2026.01.27)
Pewnie się nie znam, ale natychmiast zwolniłbym z pracy osobę odpowiedzialną za przetargi. szczególnie ten na Akacjowej, bo to kpina, że działka Ma prawie pół hektara powierzchni i jest wyceniona na 432 tys. zł (plus VAT). Nabywca nieruchomości będzie zobowiązana do rozpoczęcia zabudowy do 31 grudnia 2028 r. i jej zakończenia do 31 grudnia 2030 r..1/ Skoro nie było wcześniej chętnych to po co ponawiać w nieskończoność, a lepiej sprzedać pięć działek po 1000 m2 za 100 tys. każda pod budownictwo jednorodzinne. chętni czekają 2/ dlaczego przetarg dopiero 30 marca 3/ dlaczego terminy na koniec 2028 i koniec 2030.? Widać ludzie poprzedniego prezydenta trzymają się mocno na stołkach i nigdzie im się nie spieszy.
(2026.01.27)
Jak zwykle wszystko sprzedać i rozkraść?
(2026.01.27)

info

4  
  7