A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
@sieczka - Panie "sieczka w głowie" (to przawda} do nissana to trzeba udać się do RTS tam znajdziesz rozmówców, nie wiem czy oni będą chcieli z tobą rozmawiać.
@Elblazaninnn - Te "dno i wodorosty" to twoja sytuacja życiowa, ale z takimi kompetencjami jak znajomość języka polskiego to nic nie dziwi.
@Elblazaninnn - Jakich tu chcesz inwestorów ściągnąć do kraju który od kilku lat ma najdroższy prąd w Europie a koszty pracy sa wyższe niż w innych krajach Europy wschodniej ?
Opowiedz o swoim zyciu, chetnie poczytamy, nie oceniaj kogos kogo nie znasz, mama nie uczyla??? Widac nie, kultury kompletnie brak!
Pewnie się nie znam, ale natychmiast zwolniłbym z pracy osobę odpowiedzialną za przetargi. szczególnie ten na Akacjowej, bo to kpina, że działka Ma prawie pół hektara powierzchni i jest wyceniona na 432 tys. zł (plus VAT). Nabywca nieruchomości będzie zobowiązana do rozpoczęcia zabudowy do 31 grudnia 2028 r. i jej zakończenia do 31 grudnia 2030 r..1/ Skoro nie było wcześniej chętnych to po co ponawiać w nieskończoność, a lepiej sprzedać pięć działek po 1000 m2 za 100 tys. każda pod budownictwo jednorodzinne. chętni czekają 2/ dlaczego przetarg dopiero 30 marca 3/ dlaczego terminy na koniec 2028 i koniec 2030.? Widać ludzie poprzedniego prezydenta trzymają się mocno na stołkach i nigdzie im się nie spieszy.
Jak zwykle wszystko sprzedać i rozkraść?