A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
@Elblazaninnn - Oceniam na podstawie wpisów, ty możesz pisać a ja nie? Możemy się przekonać czego mama nauczyła i czego sama się nauczyłam twarzą w twarz, podaj miejsce i czas, czekam.
Działki sprzedajwecie z dowozem?
@sieczka - Za krótki jest, nie da rady!
Zobacz sobie te rekordy przez pryzmat inflacji, a zobaczysz coś innego. Warto też zapoznać się z historią kto, jak i po co wypromował tę całą fundację. Jedyny podziw należy się wolontariuszom którzy poświęcają swój czas i angażują się w te zbiórki.
A co z działką w centrum miasta obok Pomnika Odrodzenia? Kolejny rok nabiera wartości hipotecznej?
Masz rację w pierwszym zdaniu Działka NIE jest przeznaczona pod zabudowę mieszkaniową, dlatego nie można jej podzielić na mniejsze i sprzedać jako działki pod budowę domów. Jest w Elblągu (i nie tylko) miejscowy plan zagospodarowania przestrzennego z którym zabudowa musi być zgodna. A pracownicy w urzędzie nie są prezydenta tego czy poprzedniego, oni tam pracują niezależnie od tego kto rządzi.
Gdzie biją za przejście na czerwonym? Z obs.. ranej rosji piszesz?
@Gdzie my k... żyjemy? - Żyjemy w bardzo religijnym kraju.
Masz rację w pierwszym zdaniu Działka NIE jest przeznaczona pod zabudowę mieszkaniową, - I tu będę polemizował, bo zamiast wystawiać pięć razy na przetarg i tracić czas trzeba zmienić plan na posiedzeniu Rady. Jak w takim razie NIE widzi ciągnący się kilka lat temat budowy bloku 4 piętrowego przy ulicy 12 Lutego między istniejącym 4 piętrowym budynkiem, a Bankiem Spółdzielczym, który o mało by nie powstał. Dla mnie elbląskie Plany Zagospodarowania Przestrzennego nie są żadną wyrocznią i zawsze mozna je zmienić, tak jak działkę rolniczą odrolnić. Po chaotycznej zabudowie Elbląga ostatnich 20 lat nie widzę żadnego przemyślanego planu, ani wizji. Tu pole, tam sklep, tu blok, tu łąka, tu ogrodki działkowe itp. , to jest współczesny Elbląg. Buduje, kto kupi i zapłaci, co chce. Jedyną przemyślaną wizję ma Osiedle Muminków wybudowane przez firmę Mytych na ulicy Wileńskiej.
Jedyny podziw tak jak mówisz są wolontariusze ale nawet oni bez darczyńców są zbędni i niepotrzebni. To tak nie działa. Wszyscy zaangażowani w Orkiestrę zasługują na podziw ci wpłacający przede wszystkim.