UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

@sieczka - Panie "sieczka w głowie" (to przawda} do nissana to trzeba udać się do RTS tam znajdziesz rozmówców, nie wiem czy oni będą chcieli z tobą rozmawiać.


Anuluj