Wybrany wątek opinii

W Ustce pisowski sopowiec zabił dziecko nożem. W Radomiu ksiądz siekiera zabił a następnie podpalił zwłoki. W Elblągu 10 tygodniowa dziewczynka połamana przez rodziców. Co się porobiło z tymi ludźmi
Gdzie my k... żyjemy? (2026.01.27)
@Gdzie my k... żyjemy? - Żyjemy w bardzo religijnym kraju.
Co kraj to obyczaj (2026.01.28)
Powrót do komentarzy