Wybrany wątek opinii

panie nissanie - proszę o działania mające na celu ściągnięcie do miasta przedsiębiorców z zewnątrz i co za tym idzie- utworzenie nowych miejsc pracy. Chodzi o nowych pracodawców a nie tych samych Yanuszy, którzy otwierają swoje nowe filie na modrzewinie celem zwolnienia z podatków.
sieczka (2026.01.27)
@sieczka - Pan nissan specjalnie dla tych którzy nic nie potrafią sprowadzi inwestorów i jeszcze wyda im nakaz płacenia minimum 4 pensji minimalnych miesięcznie. Bo przecież wam się należy.
Tak to widzisz ? (2026.01.27)
@sieczka - Zapisz się do pis. Nie będziesz musiał nawet chodzić do roboty żeby brać pensję.
Eden dla pisiorów (2026.01.27)
@sieczka - Panie "sieczka w głowie" (to przawda} do nissana to trzeba udać się do RTS tam znajdziesz rozmówców, nie wiem czy oni będą chcieli z tobą rozmawiać.
(2026.01.27)
@sieczka - Pismany wygonił inwestorów z Polski a ty teraz żądasz od jakiegoś nissana żeby Ci pracę załatwił? Ale cie republika zepsuła
Żałosne (2026.01.27)
@Eden dla pisiorów - Ooo. Widzę że takiej patologii w pisie było więcej
Szarańcza + (2026.01.27)
@sieczka - Za krótki jest, nie da rady!
(2026.01.27)
Powrót do komentarzy