Wybrany wątek opinii
panie nissanie - proszę o działania mające na celu ściągnięcie do miasta przedsiębiorców z zewnątrz i co za tym idzie- utworzenie nowych miejsc pracy. Chodzi o nowych pracodawców a nie tych samych Yanuszy, którzy otwierają swoje nowe filie na modrzewinie celem zwolnienia z podatków.
Do moderacji
Odpowiedz
30
6
@sieczka - Pan nissan specjalnie dla tych którzy nic nie potrafią sprowadzi inwestorów i jeszcze wyda im nakaz płacenia minimum 4 pensji minimalnych miesięcznie. Bo przecież wam się należy.
Do moderacji
Odpowiedz
10
10
Do moderacji
Odpowiedz
9
13
@sieczka - Panie "sieczka w głowie" (to przawda} do nissana to trzeba udać się do RTS tam znajdziesz rozmówców, nie wiem czy oni będą chcieli z tobą rozmawiać.
Do moderacji
Odpowiedz
3
0
Do moderacji
Odpowiedz
7
8
Do moderacji
Odpowiedz
4
3
@sieczka - Za krótki jest, nie da rady!
Do moderacji
Odpowiedz
1
0