Wybrany wątek opinii
Pewnie się nie znam, ale natychmiast zwolniłbym z pracy osobę odpowiedzialną za przetargi. szczególnie ten na Akacjowej, bo to kpina, że działka Ma prawie pół hektara powierzchni i jest wyceniona na 432 tys. zł (plus VAT). Nabywca nieruchomości będzie zobowiązana do rozpoczęcia zabudowy do 31 grudnia 2028 r. i jej zakończenia do 31 grudnia 2030 r..1/ Skoro nie było wcześniej chętnych to po co ponawiać w nieskończoność, a lepiej sprzedać pięć działek po 1000 m2 za 100 tys. każda pod budownictwo jednorodzinne. chętni czekają 2/ dlaczego przetarg dopiero 30 marca 3/ dlaczego terminy na koniec 2028 i koniec 2030.? Widać ludzie poprzedniego prezydenta trzymają się mocno na stołkach i nigdzie im się nie spieszy.
Do moderacji
Odpowiedz
4
5
Masz rację w pierwszym zdaniu Działka NIE jest przeznaczona pod zabudowę mieszkaniową, dlatego nie można jej podzielić na mniejsze i sprzedać jako działki pod budowę domów. Jest w Elblągu (i nie tylko) miejscowy plan zagospodarowania przestrzennego z którym zabudowa musi być zgodna. A pracownicy w urzędzie nie są prezydenta tego czy poprzedniego, oni tam pracują niezależnie od tego kto rządzi.
Do moderacji
Odpowiedz
1
1