UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

W Ustce pisowski sopowiec zabił dziecko nożem. W Radomiu ksiądz siekiera zabił a następnie podpalił zwłoki. W Elblągu 10 tygodniowa dziewczynka połamana przez rodziców. Co się porobiło z tymi ludźmi

Gdzie my k... żyjemy?