UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
W Ustce pisowski sopowiec zabił dziecko nożem. W Radomiu ksiądz siekiera zabił a następnie podpalił zwłoki. W Elblągu 10 tygodniowa dziewczynka połamana przez rodziców. Co się porobiło z tymi ludźmi
Gdzie my k... żyjemy?