UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
@sieczka - Zapisz się do pis. Nie będziesz musiał nawet chodzić do roboty żeby brać pensję.
Eden dla pisiorów
@sieczka - Zapisz się do pis. Nie będziesz musiał nawet chodzić do roboty żeby brać pensję.
Eden dla pisiorów