Wybrany wątek opinii

Nowych przesiebiorcow, tylko kto tu chce sie wbic w kolo zamkniete, przydaly by sie nowe firmy, nie za najnizsza, wziasc komunikacje w czesci na swoje barki i ja rozwinac a nie czekac na nowe przetargi za dwa lata firm prywatnych i rozwinac infrastrukure, lezy na lopatkach, stare nie funkcjonalne skrzyzowania, kolejny most za kanal, tramwaj itp...
Elblazaninnn (2026.01.27)
@Elblazaninnn - Najpierw proponuję wziąĆ do ręki słownik ortograficzny. Potem proponuję wziąĆ mapę i popatrzeć co płynie przez miasto. Kanał czy może jednak RZEKA? Dorzucam jeszcze garść przecinków. Przyda się. (, ,, ,, ).
KapitanSzyderca (2026.01.27)
@KapitanSzyderca - Kiedy będzie droga pomostowa przez tzw. neo rzekę Elbląg, kiedy remont mostu, kiedy budowa hotelu obok mostu, kiedy w miejscu byłej Tortuga budowa hotelu itd itd itd..... a ktoś pomyślał nad udrożnieniem ruchu na warszawskiej kiedy realizacja stanie się faktem ? Może niech Jarek pomoże bo on ma talent i wpływ na durni....
(2026.01.27)
@KapitanSzyderca - Doucz sie doucz szyderco, bo glupio madry jestes widze, kanal czy rzeka, mapy nie musze miec, przecinki sobie dorysuj, jak ci sie nie podoba... Jak przedmowca pisze dno i wodorosty w miescie, od lat inwestycje w elblagu tylko na papierze... Skoro nie mowiles nigdy idziemy, jedziemy za kanal to uj z ciebie elblazanin!
Elblazaninnn (2026.01.27)
@Elblazaninnn - Te "dno i wodorosty" to twoja sytuacja życiowa, ale z takimi kompetencjami jak znajomość języka polskiego to nic nie dziwi.
(2026.01.27)
@Elblazaninnn - Jakich tu chcesz inwestorów ściągnąć do kraju który od kilku lat ma najdroższy prąd w Europie a koszty pracy sa wyższe niż w innych krajach Europy wschodniej ?
Tak nas pislamy urządziły (2026.01.27)
Opowiedz o swoim zyciu, chetnie poczytamy, nie oceniaj kogos kogo nie znasz, mama nie uczyla??? Widac nie, kultury kompletnie brak!
Elblazaninnn (2026.01.27)
@Elblazaninnn - Oceniam na podstawie wpisów, ty możesz pisać a ja nie? Możemy się przekonać czego mama nauczyła i czego sama się nauczyłam twarzą w twarz, podaj miejsce i czas, czekam.
(2026.01.27)
Powrót do komentarzy