UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
@Elblazaninnn - Jakich tu chcesz inwestorów ściągnąć do kraju który od kilku lat ma najdroższy prąd w Europie a koszty pracy sa wyższe niż w innych krajach Europy wschodniej ?
Tak nas pislamy urządziły
@Elblazaninnn - Jakich tu chcesz inwestorów ściągnąć do kraju który od kilku lat ma najdroższy prąd w Europie a koszty pracy sa wyższe niż w innych krajach Europy wschodniej ?
Tak nas pislamy urządziły