UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

@Elblazaninnn - Jakich tu chcesz inwestorów ściągnąć do kraju który od kilku lat ma najdroższy prąd w Europie a koszty pracy sa wyższe niż w innych krajach Europy wschodniej ?

Tak nas pislamy urządziły

Anuluj