UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
@epec_srepec - Gdzie ty człowieku masz taką opłatę? Ja w całym zeszłym sezonie zużyłem 11gj energii cieplnej, co daje 1300 PLN na rok. Mieszkanie 55m2
Jerzy lebioda
@epec_srepec - Gdzie ty człowieku masz taką opłatę? Ja w całym zeszłym sezonie zużyłem 11gj energii cieplnej, co daje 1300 PLN na rok. Mieszkanie 55m2
Jerzy lebioda