UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

@epec_srepec - Gdzie ty człowieku masz taką opłatę? Ja w całym zeszłym sezonie zużyłem 11gj energii cieplnej, co daje 1300 PLN na rok. Mieszkanie 55m2

Jerzy lebioda

Anuluj