UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Na Królewieckiej niedaleko wieżowca teatralna 28 czarny słup dymu. Dzień w dzień. I co ? I nic! Może nie dron ze straży miejskiej tylko patrol wysłać.

wdychacz smrodu

Anuluj