UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Tak człowieniu... za rządów partii POPiS Polska cały czas jest w czołówce najdroższej energii w Europie (czyli też na świecie? -w Chinach jest pewnie > 2x, 4x... tańsza). Energia jest w tej cywilizacji podstawową walutą - jest potrzebna dziś do wszystkiego.

WolneMedia.pl

Anuluj