A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
Bzdury piszesz. W Niemczech 32-40 eurocentów za kWh. Do tego oczywiście opłaty stałe. Mają drożej niż u nas.
@Jerzy Lebioda - W jakiś sposób to przeliczasz