32
22.01.2026

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
Bzdury piszesz. W Niemczech 32-40 eurocentów za kWh. Do tego oczywiście opłaty stałe. Mają drożej niż u nas.
Jerzy Lebioda (2026.01.23)
@Jerzy Lebioda - W jakiś sposób to przeliczasz
Uls (2026.01.24)